Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je neděle, 25. srpna 2019
logo

Čokoládový víkend opanoval Kulturní dům Lorec v Kutné Hoře

Čokoládový víkend opanoval Kulturní dům Lorec v Kutné Hoře
Foto: Vítězslav Hospes
 
Publikováno: 15.4.2019 v 9:00
Rubrika: Zpravodajství

Čokoládu skloňovali po celý víkend 12. - 14.4.) ve všech pádech organizátoři (agentura ChrisEvents) i návštěvníci Čokoládového festivalu v bohatém programu, který zahrnoval nákupy čokoládových výrobků všemožných druhů a značek v mnoha prodejních stáncích (ale také třeba francouzských vín), přehlídku řady šéfkuchařů, kteří představili originální recepty a hodně zábavy pro děti.

Vítaným zpestřením byla i soutěž o poklad (klíče, umístěné v čokoládových nádobkách – jeden z nich otevřel truhlu s dárky a odměnou 5 000 korun).

Doprovodných akcí bylo nepočítaně, byla v nich zahrnuta muzika, vystoupení twirling teamu DDM Kutná Hora a snad nejvíce pozornosti vzbuzovala škola vaření, představující například přípravu chilli con carne, dýňové polévky, lososa  v lékořici, kuřecího mole, atd. - vše pochopitelně obsahující čokoládu!

FotogalerieČokoládový víkend opanoval Kulturní dům Lorec v Kutné HořeČokoládový víkend opanoval Kulturní dům Lorec v Kutné HořeČokoládový víkend opanoval Kulturní dům Lorec v Kutné HořeČokoládový víkend opanoval Kulturní dům Lorec v Kutné HořeČokoládový víkend opanoval Kulturní dům Lorec v Kutné Hoře
Autor článku: Vítězslav Hospes, autor fotogalerie: Vítězslav Hospes
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM