Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je sobota, 14. prosince 2019
logo

Čokoládový víkend opanoval Kulturní dům Lorec v Kutné Hoře

Čokoládový víkend opanoval Kulturní dům Lorec v Kutné Hoře
Foto: Vítězslav Hospes
 
Publikováno: 15.4.2019 v 9:00
Rubrika: Zpravodajství

Čokoládu skloňovali po celý víkend 12. - 14.4.) ve všech pádech organizátoři (agentura ChrisEvents) i návštěvníci Čokoládového festivalu v bohatém programu, který zahrnoval nákupy čokoládových výrobků všemožných druhů a značek v mnoha prodejních stáncích (ale také třeba francouzských vín), přehlídku řady šéfkuchařů, kteří představili originální recepty a hodně zábavy pro děti.

Vítaným zpestřením byla i soutěž o poklad (klíče, umístěné v čokoládových nádobkách – jeden z nich otevřel truhlu s dárky a odměnou 5 000 korun).

Doprovodných akcí bylo nepočítaně, byla v nich zahrnuta muzika, vystoupení twirling teamu DDM Kutná Hora a snad nejvíce pozornosti vzbuzovala škola vaření, představující například přípravu chilli con carne, dýňové polévky, lososa  v lékořici, kuřecího mole, atd. - vše pochopitelně obsahující čokoládu!

FotogalerieČokoládový víkend opanoval Kulturní dům Lorec v Kutné HořeČokoládový víkend opanoval Kulturní dům Lorec v Kutné HořeČokoládový víkend opanoval Kulturní dům Lorec v Kutné HořeČokoládový víkend opanoval Kulturní dům Lorec v Kutné HořeČokoládový víkend opanoval Kulturní dům Lorec v Kutné Hoře
Autor článku: Vítězslav Hospes, autor fotogalerie: Vítězslav Hospes
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Svatováclavské slavnosti v Kutné Hoře: Událost vpravdě lidová a pro lidi
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM