Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je neděle, 26. května 2019
logo

Chovatelská výstava v Hostovlicích přilákala spousty návštěvníků zblízka i zdaleka

Chovatelská výstava v Hostovlicích přilákala spousty návštěvníků zblízka i zdaleka
Foto: Radka Radilová
 
Publikováno: 21.2.2019 v 10:00
Rubrika: Zpravodajství

ZO ČSCH Hostovlice uspořádala ve dnech 16. (od 8 do 16 hodin) a 17. 2. (od 8 do 13 hodin) JIŽ XXIX. PRODEJNÍ A PROPAGAČNÍ VÝSTAVU KRÁLÍKŮ A HOLUBŮ RŮZNÝCH PLEMEN A DRUHŮ (únor bez ní už si chovatelé z celé republiky snad ani nedovedou představit).

Králíků si v hostovlickém sídle chovatelů mohli prohlédnout zhruba čtyři stovky (!), holubů asi 180. Součástí byla i výstava obrázků dětí ze základních a mateřských škol na téma "Chováme domácí zvířátka", autoři nejlepších výkresů dostali diplom a sladkosti.

Bohatá tombola zahrnovala 700 cen, každý los byl výherní a výher byla skutečně pestrá paleta: Živá zvířata, chovatelské potřeby, krmení, ale i květiny, kaktusy, zahrádkářské potřeby, potřeby do domácnosti, reklamní předměty a podobně.

Výstavu zpestřily stánky s bylinkami, chovatelskými potřebami, cukrovinkami i stánek s obrázky s dětskými motivy. Nesmíme opomenout důležitý bod, kterým je občerstvení, v němž nemohla chybět tradiční hostovlická dršťková polévka, guláš, párky, sekaná, uzené.  Výstavu navštívilo kolem 400 dospělých a 180 dětí (ty měly vstup zdarma).

FotogalerieChovatelská výstava v Hostovlicích přilákala spousty návštěvníků zblízka i zdalekaChovatelská výstava v Hostovlicích přilákala spousty návštěvníků zblízka i zdalekaChovatelská výstava v Hostovlicích přilákala spousty návštěvníků zblízka i zdalekaChovatelská výstava v Hostovlicích přilákala spousty návštěvníků zblízka i zdalekaChovatelská výstava v Hostovlicích přilákala spousty návštěvníků zblízka i zdalekaChovatelská výstava v Hostovlicích přilákala spousty návštěvníků zblízka i zdalekaChovatelská výstava v Hostovlicích přilákala spousty návštěvníků zblízka i zdalekaChovatelská výstava v Hostovlicích přilákala spousty návštěvníků zblízka i zdalekaChovatelská výstava v Hostovlicích přilákala spousty návštěvníků zblízka i zdalekaChovatelská výstava v Hostovlicích přilákala spousty návštěvníků zblízka i zdalekaChovatelská výstava v Hostovlicích přilákala spousty návštěvníků zblízka i zdalekaChovatelská výstava v Hostovlicích přilákala spousty návštěvníků zblízka i zdalekaChovatelská výstava v Hostovlicích přilákala spousty návštěvníků zblízka i zdalekaChovatelská výstava v Hostovlicích přilákala spousty návštěvníků zblízka i zdalekaChovatelská výstava v Hostovlicích přilákala spousty návštěvníků zblízka i zdalekaChovatelská výstava v Hostovlicích přilákala spousty návštěvníků zblízka i zdalekaChovatelská výstava v Hostovlicích přilákala spousty návštěvníků zblízka i zdaleka
Autor článku: Radka Radilová, jednatelka ZO ČSCH Hostovlice, autor fotogalerie: Radka Radilová
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM