Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je úterý, 18. února 2020
logo

České muzeum stříbra Kutná Hora slaví vstup do Síně slávy Trip Advisor

České muzeum stříbra Kutná Hora slaví vstup do Síně slávy Trip Advisor
Foto: Mgr. Edita Dvorská
 
Publikováno: 9.9.2018 v 14:00, Aktualizováno: 7.9.2018 v 14:00
Rubrika: Kultura

I v letošním roce získalo České muzeum stříbra – Hrádek – ocenění Certifikát výjimečnosti, které uděluje největší cestovatelský web na světě TripAdvisor. Toto ocenění získávají subjekty, které dlouhodobě poskytují skvělé služby návštěvníkům a je udělováno zhruba 10 % celkového počtu registrovaných podniků. Pro získání ocenění jsou rozhodující konzistentně skvělé recenze.

„Tentokrát jsme navštívili jen druhý okruh – podzemí. Dostalo se nám bohatého výkladu a zajímavé prohlídky podzemních štol. Doporučuji, jedině tak si co nejvíce uvědomíte, co Kutnou Horu udělalo Kutnou Horou…,“ píše ve své recenzi pan Petr H.

Letošní ocenění je ale výjimečné. České muzeum stříbra vstoupilo do Síně slávy, čímž dostalo uznání za pět nepřetržitých let konzistentního vysokého hodnocení od cestovatelů. „Dlouhodobě se těší z vysoké návštěvnosti především středověký důl.

Během letních měsíců je třeba návštěvu předem rezervovat, ačkoli máme 14 prohlídek denně,“ říká PhDr. Světlana Hrabánková, ředitelka ČMS. „Jsme rádi, že návštěvníci nejen že přijdou, ale že jsou z návštěvy nadšení, o čemž svědčí právě jejich recenze a následné ocenění. Vše je ale o neustálé práci a zlepšování, proto pro příští rok chystáme některé novinky,“ dodává ještě.

Americká internetová stránka TripAdvisor byla založena v roce 2000 a je to největší cestovatelský web na světě. Obsahuje především recenze hotelů, restaurací a památek a další tipy a její obsah tvoří samotní uživatelé.

Autor článku: Mgr. Edita Dvorská
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

 
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM