Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je středa, 17. října 2018
logo

Čáslavští judisté slaví sportovní úspěchy a nezapomínají na charitu

Čáslavští judisté slaví sportovní úspěchy a nezapomínají na charitu
Foto: Katka Dlouhá
 
Publikováno: 5.12.2017 v 13:00
Rubrika: Sport

Flash banner nelze zobrazit.

Čáslavští judisté o víkendu hostili 5. kolo Polabské ligy. V obou tělocvičnách ZŠ Sadová zápasilo celkem 227 závodníků ze 24 oddílů. V tomto kole získal nejvíce bodů právě čáslavský oddíl, který měl i nejpočetnější zastoupení. Bod za Čáslaví skončil Judo Klub DDM Chlumec n/C, za kterým o dva body skončil TJ Sokol Jihlava. VÝSLEDKY JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍ ČÁSLAVSKÝCH: Mláďata chlapci U11: do 30 kg 2. Huber Felipe, do 42 kg 2. Praus Vítězslav, do 50 kg 1. Chudomel Lukáš, 2. Provazník Ctibor, do 55 kg 3. Váňa Jakub. Mláďata dívky U11: do 32 kg 1. Sosnovcová Žofie, do 48 kg - 1. Zrucká Anna, do 52 kg 1. Lonská Vendula. Mladší žáci U13: do 30 kg 1. Huber Oliver, do 34 kg 3. Krátký Adam, do 46 kg 3. Špačinský Rudolf, nad 60 kg 1. Dlouhý Milan. Mladší žákyně U13: do 32 kg 2. Arientová Adéla. Starší žáci U15: do 50 kg 3. Vančura Dušan, do 60 kg 1. Tobiška Jan, 3. Tuček Filip, do 66 kg 1. Tobiška Jaroslav Souběžně se závody se konala dovednostní soutěž pro nejmladší kategorii U9, na jejíž výkony dohlížela komise složená z fotbalisty Vlasty Málka, kick-boxerky Lucky Horákové a judistky Terky Havelkové. Tato dovednostní soutěž se konala zásluhou trenéra Martina Horského, který je zřejmě jediný v republice, který ji pořádá. Dle jeho slov "okoukal" tuto soutěž od Francouzů.

ČÁSLAVŠTÍ DOROSTENCI se rvali o medaili na 4. finálovém kole Dorostenecké ligy v Ostravě, kde klukům o chlup utekl bronz. Vzhledem ke zdravotním peripetiím, které je provázejí, je 4. příčka velmi pěkným umístěním. Čáslav reprezentovali Horský Matěj, Šedivý Martin a Nováček Jiří. ANDREA PRAUSOVÁ se účastnila reprezentačního soustředění výběru talentovaného žactva v Plzni.

A JAK DOPADLY OBĚ CHARITATIVNÍ AKCE, KTERÉ SE KONALY V PRŮBĚHU ČÁSLAVSKÝCH ZÁVODŮ? 

Obrovské díky krom pořadatelů patří i maminkám, které napekly různé dobroty, které se prodávaly s dalšími výrobky na místě všem, kteří chtěli přispět malé Elišce z Pardubic. Ta se od 8. měsíce věku potýká s mnoha zdravotními problémy - sama nechodí, nepije, nejí, nemluví atd. V Čáslavi se podařilo vybrat 15.312 Kč !!! Eliška z rukou judistů převezme s rodiči peníze 9. 12. na závodech v Čáslavi. Pokud chcete Elišce pomoci, můžete se připojit sběrem plastových víček či finančním darem na účet: 2001142763/2010. Více: www.nadejeproelisku.cz. Sběr víček - tatínek Elišky: tel. 603564944 nebo je můžete donést každý den krom středy do tělocvičny ZŠ Sadová v Čáslavi, kde jsou od 16.00 tréninky. Druhá akce byla pořádána pro seniory z čáslavského denního stacionáře Anima. Babičkám a dědečkům vyráběly vánoční dárečky děti ze všech oddílů, které se účastnily sobotních závodů.

Autor článku: Katka Dlouhá
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM