Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pátek, 19. července 2019
logo

Čáslavští hokejisté vyhráli rozhodující zápas před devíti stovkami diváků! Jsou mistry kraje

Publikováno: 12.3.2019 v 8:00
Rubrika: Sport

Finálová série krajské ligy pokračovala před devíti stovkami diváků rozhodujícím třetím zápasem s Černošicemi. Čáslav - Černošice 3:2 pp (1:0, 1:1, 0:1). Bojovalo se urputně, v sázce bylo mnoho. Domácí vedli od 3. minuty, ale góly se rodily těžce.

Hosté vyrovnali v oslabení, Čáslavané využili přesilovku a o všem měla rozhodnout závěrečná třetina. V ní se ovšem Černošicím zdařilo vyrovnat a utkání šlo do prodloužení.

Zkušení černošičtí borci vycítili šanci, měli i příležitosti, ale Čáslav bojovala až do okamžiku, kdy se vymanila z náporu soupeře a vstřelila rozhodující gól! Sezóna je ukončena ziskem poháru pro nejlepšího – a ten putuje do Čáslavi, kde mohou začít zasloužené oslavy.

Takový úspěch zřejmě čáslavský hokej nepamatuje! Branky a asistence: 3. Navrátil (Ježek), 38. Bílek (Navrátil), 66. Borovanský - 31. R. Formánek (Staněk), 48. R. Formánek . Diváků: 911. Čáslav: M. Svoboda - Šlejtr, Lang, M. Pipek, Ježek, Navrátil - Janata, Šulc, Křišťan, L. Muras, L. Svoboda - Kůrka, Bílek, Borovanský, T. Pipek, Jiří Vlach. (Vich). Trenér Tomáš Topol.

Autor článku: Vítězslav Hospes