Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pátek, 14. srpna 2020
logo

Čáslavský fotoklub oslavuje kulaté výročí

Čáslavský fotoklub oslavuje kulaté výročí
Foto: ZN
 
Publikováno: 31.1.2019 v 11:00
Rubrika: Čáslav

V roce 2019 oslavuje 100. výročí svého vzniku čáslavský fotoklub. V jeho historii se střídala období aktivnější a doby, kdy byla jeho činnost nuceně tlumena - ať již se jednalo o roky druhé světové války nebo léta po roce 1948. 

V současné době jsou ale členové klubu velmi aktivní a jejich práce můžeme často vídat ve výstavní síni městského muzea a zvláště pak ve foyer Dusíkova divadla, které je také současným zřizovatelem klubu. Současná výstava v galerii na Žižkově náměstí bude návštěvníkům přístupná až do 10. února.

„Protože je nás více než před lety, bude výstava rozdělena na dvě samostatné, kdy jedna část členů fotoklubu vystaví svoje fotografie, sbírku historických materiálů a techniky nyní a druhá na podzim. Kromě toho se můžete těšit i na další velkou společnou výstavu“, říká člen fotoklubu Miroslav Lepeška .

FotogalerieČáslavský fotoklub oslavuje kulaté výročíČáslavský fotoklub oslavuje kulaté výročíČáslavský fotoklub oslavuje kulaté výročíČáslavský fotoklub oslavuje kulaté výročíČáslavský fotoklub oslavuje kulaté výročíČáslavský fotoklub oslavuje kulaté výročíČáslavský fotoklub oslavuje kulaté výročíČáslavský fotoklub oslavuje kulaté výročí
Autor článku: Redakce OK, autor fotogalerie: ZN
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

  
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM