Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je neděle, 16. prosince 2018
logo

Čáslavské středisko Diakonie nechá nahlédnout do svých prostor

Čáslavské středisko Diakonie nechá nahlédnout do svých prostor
Foto: zak
 
Publikováno: 13.3.2018 v 13:00
Rubrika: Čáslav

Čáslavské středisko Diakonie Českobratrské církve evangelické nabídne ve středu 14. března všem zájemcům možnost prohlédnout si prostory objektu, v němž centrum sídlí, zázemí Základní speciální a praktické školy, stejně jako přilehlou zahradu či zrekonstruovanou historickou baštu, využívanou právě těmito organizacemi.

Zmiňované prostory budou otevřeny v době od 10 do 16 hodin. Pro rodiče dětí a klientů i další zájemce bude v té době připravena mimo jiné také výstava fotografií, dokumentujících průběh jednotlivých akcí Diakonie v minulém období, ukázky muzikoterapie a další zajímavý program.

Den otevřených dveří v Diakonii Čáslav poslouží také jako ideální možnost k seznámení se se školou ještě v době před zápisem dětí do prvních tříd, který se zde uskuteční ve dnech 3. a 4. dubna mezi osmou a šestnáctou hodinou.

Diakonie Českobratrské církve evangelické na svém čáslavském pracovišti pomáhá především lidem s mentálním a kombinovaným postižením. Pro jejich potřeby provozuje sociálně terapeutické dílny, sociální rehabilitace, denní i týdenní stacionář, domov se zvláštním režimem i tak zvanou odlehčovací službu. Dále v tomto objektu funguje také kontaktní místo Občanské poradny, která je určena lidem, jež se ocitnou v tíživé životní situaci a potřebují podat pomocnou ruku. Den otevřených dveří tak nabídne všem zájemcům možnost prohlídky i bližšího seznámení se s chodem střediska a jeho jednotlivých součástí.

Autor článku: zak
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Skauti přivezou Betlémské světlo již potřicáté, vánoční plamínek dorazí i do Kutné HoryV sobotu se bude v Kutné Hoře na čtyřech místech tvořitZasedání Zastupitelstva Kutné Hory má na programu i rozpočet města na rok 2019Tony Ackerman a Zdeněk Jahoda v Blues Café
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (2 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM