Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je neděle, 22. října 2017

Čáslav si připsala dvě výhry, Kutná Hora dvě prohry

Publikováno: 6.10.2017 v 10:00
Rubrika: Sport

POPRVÉ NA SVÉM LEDĚ: Čáslav - Vlašim 6:4 (1:2, 3:2, 2:0).

Diváci v první třetině viděli svižný hokej obou týmů, ale skóroval hostující Burfa. Odpověď našli "Letci" už za necelé tři minuty - 1:1. Dvě minuty před koncem první třetiny ale hostům stačilo 15 vteřin, aby využili přesilovku. Druhou třetinu začali domácí aktivněji. Poslední dějství se odehrálo v obranné třetině Vlašimi.  Trenér Čáslavi T. Topol neskrýval zklamání."Rozdíl proti zápasu se Žabonosy byl  v nasazení, bylo víc pohybu. V útoku jsme dnes byli silní, ale děláme strašné chyby v obraně. Hodně se nadřeme na góly a  obrana tomu nepomáhá."

Branky a asistence: 15. Kapec (Kraučuk), 265. Němec (Kapec), 28. Pipek (Šlejtr), 37. Ježek, 60. Janata (Němec), 60. Janata - 12. Burda (Horák), 18. Matějka (Kucharčík), 36. Cerk, 37. Kucharčík (Matějka). Diváků:380. Čáslav: M. Svoboda - Janata, Lang, Borovanský, L. Muras, Sladký - Šudoma, Kůrka, Ježek, Křišťan, Kraučuk - Šlejtr, L. Svoboda, Pipek, Kapec, Němec.

–res-

VÝHRA V NERATOVICÍCH. Neratovice - Čáslav 1:4 (0:1, 1:1, 0:2).

"První třetina nám vyšla výborně," předeslal trenér Čáslavi Tomáš Topol a dodal: "Z tlaku jsme bohužel vytěžili pouze jednu branku." Ve druhé třetině se do zápasu dostali domácí. "Neratovice dorovnaly na 1:1, nám se podařilo vzít si vedení zpět. Druhá třetina byla ale slabá," připustil kouč. Zápas se lámal ve třetí třetině. "Zvýšili jsme na 3:1 gólem Marka Němce v oslabení a to asi rozhodlo. Zbytek jsme dohráli zkušeně," popisoval třetí dějství trenér. Další branku si připsal kapitán Ladislav Janata. "To je náš sniper, tajná zbraň," smál se Topol. V dalším kole Čáslav doma přivítá tým Pracovní zálohy Kladno. Střetnutí se odehraje v Čáslavi v neděli 8. října od 17 hodin.

Branky Čáslavi: Sladký, Janata, Němec, Křišťan. Čáslav: M. Svoboda, J. Krištof - Janata, Lang, Borovanský, L. Muras, Sladký - Šudoma, Kůrka, Ježek, Křišťan, Kraučuk - Šlejtr, L. Svoboda, Pipek, Kapec, Němec. Trenér Tomáš Topol.

-res-

VĚNOVALI  JSME SOUPEŘI BODY. HC Poděbrady - SK SRŠNI Kutná Hora 2:1 (1:1,1:0,0:0).

Z komentáře Zd. Jelínka (Sršni):  Sestava téměř kompletní, dostali jsme gól, který jsme  umožnili mizernou hrou, neproměnili ani trestné střílení. Ve 14. min. našel Švejda Jana Tvrdíka, jehož první gól sezóny znamenal vyrovnání. Druhou třetinu jsme byli mnohem lepší, dokládá to i přehled střel – domácí vystřelili 9x, my 18x! Ale….M. Švábovi se puk smekl a Mojžíš vrátil domácím vedení na 2:1.  Už jsme nenašli recept na gól.  Jestli chceme v soutěži hrát důstojnou roli, tak s  přístupem, jako v Poděbradech, to rozhodně nepůjde.

Sestava:  Jelínek David, Kunášek Michal, Chmelař, Havelka, Málek, Švejda, Křeček, Šváb Ladislav, Glaser, Tvrdík Jiří II.,  Javůrek, Jelínek Matouš, Jiráň, Meloun, Rudolfský, Sádlo,  Siváček, Tvrdík Jiří I., Tvrdík Jan, Šváb Michal. Trenér: Stanislav Bednář.

NEZKUŠENOST NEJVĚTŠÍM SOUPEŘEM. HK Králův Dvůr - SK SRŠNI Kutná Hora 3:2 (2:0,1:2,0:0).

Z komentáře Zd. Jelínka:  Proti velmi zkušeným (průměrný věk 28,4 let) hráčům domácích jsme jeli s průměrem 21,8 let.  Po 19 sekundách jsme šli do čtyř  a po 47 sekundách jsme hráli ve třech. Převaha soupeře byla zřejmá, náš výkon působil ostýchavě, nasazení bylo přesto velké. Jelínek v bráně čelil šancím. Asi největší šanci Sršňů měl nejmladší Dytrych, ale skončil v bráně místo puku.  Přestože jsme prohrávali,  výkon byl dobrý.  Sršni začali napadat, více jsme hráli na půlce soupeře. Oba gólmani se pořádně zapotili, proti 16 střelám v 1. části, vypálili hráči obou týmů v druhé 28x! Za stavu 3:0 jsme dokázali vytvořit drtivý tlak. Jiráň protrhl střeleckou smůlu a dal náš první gól. V přesilovce Sršňů stačilo jen 15 sekund na využití výhody dělovkou Chmelaře.   Ve 3. části jsme  přestříleli soupeře 15:8, ale ani jedna ze střel neprošla do brány. I když jsme opět nedosáhli na body, ke smutku není důvod.  7. října nás čeká Slaný a  14. října silný soupeř z Čáslavi. Oba domácí zápasy začínají v 17:30.

Sestava:  Jelínek David, Kunášek Michal Chmelař, Havelka, Málek, Švejda, Křeček, Šváb Ladislav, Glaser,  Javůrek, Jelínek Matouš, Jiráň, Sádlo, Dytrych, Fišar, Pešek, Siváček, Tvrdík Jiří I., Tvrdík Jan, Šváb Michal.

Autor článku: res, zj
loading...
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Max v atmosféře hollywodského střihu a s dárkem pro vozíčkářkuAnketa | RNDr. Ivo Šanc: „Vybrat si tu správnou politickou stranu a nejlepší kandidáty není jednoduché“Koalice hodlá pokračovat i po odvolání místostarostkyObrazem: O osudu opuštěného domu č. p. 379 na Palackého náměstí v Kutné Hoře stále není rozhodnuto
Kalendář akcí: Říjen