Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je úterý, 4. srpna 2020
logo

Aktuální sportovní výsledky týmů z našeho regionu v minulých dnech

Aktuální sportovní výsledky týmů z našeho regionu v minulých dnech
Foto: Hala
 
Publikováno: 17.5.2019 v 9:00
Rubrika: Sport

PLAY OFF FLORBALOVÉ EXTRALIGY VOZÍČKÁŘŮ. Kutnohorská sportovní hala Klimeška hostila od 9. do 11. 5. sedm vozíčkářských týmů v boji o vítězství v extralize. Titul obhájili hráči FBC Štíři z Českých Budějovic. Pohár obdrželi z rukou místostarosty Kutné Hory Víta Šnajdra.

Výkony lidí s hendikepem vyvolávaly nadšení i úctu diváků!  Více na www.florbalvozickaru.cz.ČÁSLAV PŘIVEZLA Z TRUTNOVA BOD. Trutnov – Čáslav 0:0, pok. kopy 8:7. Čáslavští odjížděli s cílem ubránit vzadu nulu – to se jim podařilo po obětavém výkonu, ale gól vstřelit nedokázali, jen Vocel trefil břevno.

O rozdělení bodů tedy rozhodly penalty, kde propadli až v osmé sérii. Čáslav: Kubát - Skokan, Mráz, Kunášek – Strnad (6. Jícha), K. Petrů (77. Kořínek), J. Petrů, Vocel, Hannich (82. Kopp) – Ronovský (58. Vančura). Trenér Radim Truksa. 

Příště: 19.5. od 17.00 FK Čáslav – FK Pardubice B. FILIPEC ROZHODL O TOM, ŽE BODY ZŮSTALY V KUTNÉ HOŘE. Kutná Hora – Tuchlovice 3:2 (2:0). Po první půli vypdalo vše jasné, domácí vedli a diktovali tempo hry.

Po přestávce však odpadli, dovolili hostům sronat, nicméně plný bodový zisk jim zajistil zásah Filipce po standardce. Branky: 27. Kulhánek, 44. Wolf, 86. Filipec – 47. Procházka, 62. Brnovják.

Diváků: 105. Kutná Hora: Malý – Marek, Franc, Filipec, Saulich (79. Cimr) – Semrád – Hradílek, Piskač, Wolf – Kulhánek – Kacafírek. Trenér Radek Kulhánek. Příště 18.5. od 17.00 Baník Libušín – Sparta Kutná Hora.  

CENNÉ DVA BODY PRO BÉČKO ČÁSLAVI.Čáslav B – Čelákovice 0:0, pok. kopy 6:5. Domácí mladíci se chopili příležitosti, ale šance (včetně penalty) neproměnili.

Hosté se rovněž do černého nedokázali trefit a tak došlo na penaltový rozstřel, který lépe vyšel Čáslavanům, tak trochu i jako odměna za bojovnost a nasazení. Čáslav B: Karban – Hurda, Pavlík, M. Svoboda, Lebduška – Jelínek (90. L. Jirků), Uher (84. Plachý), Trekoval, Vrána (72. Havrda) – Plíhal, Ronovský. Trenér Jakub Svoboda.

Příště: 18.5. od 17.00 Sokol Luštěnice – FK Čáslav B. VÍCE NEŽ 27 000 KČ PRO ELIŠKU! V neděli 12.5.2019 netradičně v prostorách čáslavského zimního stadionu hostil místní judistický oddíl 3. kolo 32. ročníku Polabské ligy. 

Ředitel soutěže Martin Horský závody zahájil v 10,00 hod. Účastnilo se celkem 279 závodníků (210 chlapců a 69 dívek) z 35 oddílů. Protože se bojovalo na 5 tatami a rozhodčí se svými pomocníky fungovali jako dobře promazaný stroj, závody byly ukončeny krátce po 15. hodině. I tentokrát se bojovalo o "skládané medaile", které jsou novinkou Polabské ligy.

Po celou dobu závodů bylo možné zakoupit si dobroty napečené od maminek a tatínků čáslavských judistů. Výtěžek z prodeje spolu s obrázky a vzkazy od judistů, kteří se zúčastnili tohoto závodu, bude jako již tradičně předán rodičům Elišky z Pardubicka, které judisté dlouhodobě pomáhají v jejím nelehkém osudu.

Podařilo se vybrat více než 27.000 Kč!! -katka dlouhá-  NA ATLETICKÉM STADIONU OLYMPIE se budou v neděli 19.5. od 10.00 konat závody atletických přípravek, kterých zúčastní chlapci a dívky ročníků narození 2010 a 2011 z Kutné Hory a okolních atletických klubů (Benešov, Čáslav, Český Brod, Kolín, Městec Králové, Nymburk, Sázava, Vlašim a Zruč nad Sázavou).

Jedná se o nejmladší ročníky, pro které jsou pořádány krajské atletické soutěže. Závody začínají v 10:00 a budou s početnou účastí kutnohorských závodníků a závodnic!

Autor článku: Tomáš Kaprálek
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

  
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM