Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je středa, 5. srpna 2020
logo

Aktuální sportovní výsledky týmů z našeho regionu

Aktuální sportovní výsledky týmů z našeho regionu
Foto: FBC KH
 
Publikováno: 10.5.2019, Aktualizováno: 9.5.2019 v 14:00
Rubrika: Sport

DRUHÝ POLOČAS – TO BYL ZMAR! Čáslav – Vysoké Mýto 0:3 (0:0). V poločase ještě nic nenasvědčovalo domácí prohře rozdílem třídy.  Čáslav však žádnou ze svých příležitostí nedotáhla ke gólu, hned v úvodu druhé půle inkasovala a hosté získali půdu pod nohama.

Přidalí druhý gól po standardce a  v závěru i třetí z penalty.Branky: 48. Novák, 79. Dvořák, 83. Hrubý pok. kop.  Diváků: 120.  Čáslav: Kubát – Skokan, Mráz, Kunášek, Hannich – Strnad, J. Petrů, Vocel (62. Čuchal), K. Petrů (90. Pavlík) – Ronovský (85. Plíhal), Jícha.

Trenér Radim Truksa. Příště: 11.5. od 17.00: MFK Trutnov – FK Čáslav. KUTNOHOŘANÉ NEDALI GÓL ANI Z PENALTY. Spartak Příbram – Kutná Hora 2:1 (1:0). Na hřišti soupeře ze dna tabulky předvedli hosté festival neproměněných šancí, včetně penalty.

Domácí srdnatě bojovali o záchranu v soutěži Diváků: 115. Branky: 42. Hurtík, 88. Kučera – 89. Franc.  Kutná Hora: Malý – Matoušek, Franc, Filipec, Saulich (75. Cimr) – Semrád – Marek, Piskač, Wolf – Kulhánek – Kacafírek. Trenér Radek Kulhánek.

Příště: 11.5. od 10.15: Sparta Kutná Hora - AFK Tuchlovice.  VENKU NEDALI ANI GÓL. Dolnobousovský SK – Čáslav B 1:0 (1:0). V úvodu sice hosté drželi míč, ale své šance neproměnili a po inkasované brance ze střední vzdálenosti se jejich hra rozpadla a dlouho jim trvalo dostat se zpět do zápasu.

Zahodili však i další příležitosti a tak se do Čáslavi vrátli s prázdnou. Branka: 17. Sedláček.  Diváků: 110.  Čáslav B: Karban – Plíhal (83. J. Svoboda), M. Svoboda, Pavlík, Lebduška – Plachý (61. Hurda), Uher, Trekoval (45. + 1 Gron), Zoufalý – Vrána – Chadraba. Trenér Jakub Svoboda. 

Příště: 12.5. od 17.00: FK Čáslav B – Uninon Čelákovice. FLORBALOVÁ PŘÍPRAVKA NA JEDNIČKU!Přípravka florbalového oddílu FBC Kutná Hora tuto sobotu odehrála poslední turnaj letošní sezóny.

Naděje kutnohorského florbalu turnaj vyhrály a zaslouženě se vrátily do prvního výkonnostního koše, kam bezesporu patří.FBC Kutná Hora – FBC Draci Říčany 6:3. V prvním zápase se Kutná Hora postavila proti FBC Draci Říčany.

Duely s tímto soupeřem jsou vždy velmi vyrovnané a bojovně laděné. A ani tentokrát tomu nebylo jinak, Orlíčci ale nakonec vstřelili o tři branky více než soupeř. FBC Kutná Hora – DDM Horní Počernice Orka 7:7.

Ve druhém zápase se Kutnohorští střetli s domácím týmem. Kutná Hora byla i v tomto zápase lepším týmem. Nicméně dělala chyby, které vedli k lacině obdrženým brankám. Po této remíze měla Kutná Hora čtyři body, což stačilo na první příčku.

A tak se přípravka loučila se sezónou finálovým zápasem.Finále: FBC Kutná Hora – Wizards DDM Orange 17:1. Kutná Hora do finálového utkání vlétla ve velkém stylu a finálové utkání se velmi brzy proměnilo v demolici. Kutná Hora již po první půli vedla 9:0 a nakonec vyhrála drtivým výsledkem.

Nutno říct, že v tomto utkání se kutnohorským hráčům dařilo snad úplně vše a jediná černá kaňka na výsledku je, že se skvěle chytající Daniel Kudláček nedočkal nuly.Sestava: Kudláček, Hrubý, Trendl, Marek, Lorenc, Křížek, Trpišovský, Svoboda, Tvrdík a Pelíšek.

Hodnocení trenéra Kutné Hory: Asi bych s posledním turnajem nemohl být spokojenější. Myslím, že stejně jako celou sezónu, jsme i tentokrát podali parádní výkon.

Remíza ve skupině nám paradoxně velice pomohla před zápasem o první místo a to co se dělo ve finále samotném asi nepotřebuje žádný komentář, výsledek mluví sám za sebe. Kluci opět ukázali, že jsou jako tým velice silní, zápasy si umí užít a já jsem na ně do jednoho velice hrdý. -David Holub-

POSLEDNÍ SOUTĚŽNÍ ZÁPASY V TÉTO SEZÓNĚ ODEHRÁLA OBĚ DRUŽSTVA MLADŠÍCH ŽÁKŮ FLORBALOVÉHO ODDÍLU FBC KUTNÁ HORA. MLADŠÍ ŽÁCI ČERNÍ. Kluci si o víkendu vybrali notnou dávku smůly.

Ani v jednom zápase nebyli horším týmem, dokázali přehrávat jak Sparťany,  tak hlavně soupeře z Čelákovic, kterému tak doslova na zlatém podnose darovali vítězství. Nutno ale říct, že do nepříznivého osudu utkání zasáhli nezkušení rozhodčí, kteří soupeři uznali zcela neuznatelnou branku.

Zápasy ve skupině: FBC Kutná Hora – ACEMA Sparta Praha Red 2:2 (2:2)

Branky: Douša, Tvrdík. (Asistence: Trník Marek, Trník Michal). FBC Kutná Hora – Orka Čelákovice 3:4 (2:3)

Branky: 2 Trpišovský, Martínek. (Asistence: Lokaj, Netolický). Zápas o páté místo: FBC Kutná Hora – Wizards DDM P-10 Orange 2:3 po SN (1:2).

Branky: Trpišovský, Martínek. (Asistence: Blahník, Novák). -Pavel Netolický-

MLADŠÍ ŽÁCI RUDÍ. Zápasy ve skupině: FBC Texas Longhorns DDM P6 – FBC Kutná Hora - Rudí 5:2 (3:1, 2:1). FBC Kutná Hora - Rudí – Prague Tigers Orange 4:9 (2:3, 2:6). Utkání o 5. místo: FBC Kutná Hora - Rudí – FAT PIPE FLORBAL CHODOV white 1:3 (1:1, 0:2). Poslední soutěžní turnaj nezastihl mladší žáky - Rudé v dobré formě. Situaci nepomohl ani fakt, že se do branky nepostavil žádný ze zkušených brankářů, nýbrž začínající Matěj Řípa.

Ten ve vypůjčené výstroji ovšem předvedl několik bravurních zákroků. Hráči v poli mu však moc nepomáhali. Nejlepším hráčem byl opět elév Jarda Paďouk, který dal šest ze sedmi branek Rudých, dobře zahráli také nejzkušenější Jarda Marek a v posledním zápase běhavý David Kobylarz.

Sestava: Řípa Matěj – Mundil Erik, Martínek Petr  (0+1), Janeček Vojtěch, Marek Jaroslav (1+0), Melecha Aleš (0+1), Šlais Jakub – Paďouk Jaroslav (6+0), Kouřilová Tereza, Formáčková Anežka, Portl Petr (0+1), Kobylarz David (0+1), Honek Jan. -Jan Dojčiak- 

ELÉVOVÉ ORLOVÉOrlové v neděli uzavřeli letošní sezonou na turnaji v Mladé Boleslavi, který pořádal místní Technology Florbal. Kluci se v průběhu soutěže dokázali probojovat do prvního výkonnostního koše, ve kterém už odehráli několik předešlých turnajů.

Na tom posledním, který byl pro většinu z nich rozlučkou v kategorii elévů, předvedli výborné výkony a dokázali, že právem patří mezi top týmy celé soutěže. Po dvou vítězných zápasech si z turnaje odvezli bronzové medaile.

V utkání o bronz Orlové nastoupili proti nejlepšímu družstvu pořádajícího klubu Technology Mladá Boleslav Black. Poslední zápas sezony, pro většinu kluků i poslední zápas za elévy a poslední možnost potěšit rodiče, fanoušky a trenéry vítězstvím proti soupeři z nejtěžších.

Podle toho kluci do utkání vstoupili a technicky výborné Boleslavi byli na hřišti více než vyrovnaným soupeřem. Všichni kluci zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon, pěkný výsledek a hlavně za způsob, jakým ho dosáhli.

V každém utkání se prosazovali všechny složené útoky, vzájemně se podporovali, doplňovali a snažili se pomáhat Kubovi Hyhlíkovi v bráně, který soupeře nepustil do žádného trháku. Mezi střelce se zapsali všichni kromě Viktora, který k tomu několikrát také neměl daleko.

Závěrem děkujeme rodičům za výbornou kulisu, kterou v Boleslavi vytvořili a za podporu v průběhu celé sezony. Klukům přejeme, aby se jim stejně dařilo i v příští sezoně mezi mladšími žáky. 

FBC Kutná Hora Orlové – Wizards DDM Praha 10 Gold 9:8, FBC Kutná Hora Orlové – Acema Sparta Praha RED 4:8, FBC Kutná Hora Orlové – Technology Florbal Mladá Boleslav Black 11:7.

Sestava a branky: Jakub Hyhlík (G) – Viktor Veselý, Jiří Švejnoha (3), Matěj Kůrka (5) – Marek Dobeš (1), Jarda Paďouk (4), Michal Dastych (2) – David Hájek (1), Štěpán Jelínek (4), Matouš Klouček (1), Karel Liberský (3). -Pavel Janeček-

ELÉVOVÉ ORLÍCI. Odměnou za dobré výkony v dosavadním průběhu turnaje nám byl zápas o 1. místo. Výsledky utkání v druhé skupině nám přisoudily další tým Wizardů, tentokrát „grey“. Kluci si byli vědomi výborného brankáře soupeře a nutnosti od začátku proměňovat střelecké příležitosti.

Orlíci opět ukázali, že jsou mimořádně bojovným týmem, který se sice pomaleji rozjíždí, ale na konci turnaje je jen těžko k zastavení. Poločasové skóre 5:0 v náš prospěch mluví za vše.

Rozhodnutý zápas, který se poté dohrával v poněkud bezstarostnějším tempu, nakonec skončil vítězstvím Orlíků 9:5. Musím říci, že to byl opravdu moc příjemný turnaj s dobrou organizací, milou třešinkou na dortu v podobě konečného vítězství, ale především s výbornými výkony našich hráčů ve všech řadách. Děkujeme, Orlíci.

Nutno ještě podotknout, že jsme byli v Praze skoro jako doma a to díky neúnavnému povzbuzování rodičů, kteří nás na závěrečný turnaj přijeli v hojném počtu povzbudit. Velké díky za vaši podporu po celou sezónu patří i vám! FBC Kutná Hora – Wizards DDM Praha 10 silver 7:2.

FBC Kutná Hora – FBC Slavia Praha bílí 10:4. FBC Kutná Hora – Wizards DDM Praha 10 grey 9:5. Sestava: Jarda Načeradský, Tomáš Němeček, Kuba Skýva a Štěpán Lapáček, Ráďa Votava, Petr a Pája Malinovi, Tonda Janeček, Páťa Vodička, Ondra Hynek, Marek Lorenc, Kuba Toman, Honza Dušek. -Radek Toman-

ČÁSLAVSKÝ JUDISTICKÝ ODDÍL ZAZNAMENAL V POSLEDNÍCH TÝDNECH NEMÁLO ÚSPĚCHŮ. 16 svěřenců tohoto se oddílu vydalo do Kamenice (Praha-východ), kde zdejší oddíl pořádal 8. ročník Memoriálu Václava Břízy.

V sobotu startovaly kategorie U9 a U11, v neděli pak U13, 15 a 18. Kategorie mladších žáků (U13) na tomto Memoriálu sbírala body na Pohár ČR.  Minulý víkend se nominovaní závodníci z Čáslavi vyrazili do maďarské Budapešti.

Zde svůj první velký start na mezinárodních závodech zažil čáslavský Vítek Praus a Anička Zrucká. Anička slavila obrovský úspěch, neboť vybojovala stříbrnou příčku. Příslibem do dalších soutěží byly i výsledky Honzy Tobišky a dalších judistů Středočeské reprezentace. 

Že čáslavští trenéři odvádějí dobrou práci je patrné i z výsledků Sportovce roku 2018 v Čáslavi. Čáslavský oddíl hostí v neděli 12. května 3. kolo 32. ročníku Polabské ligy žactva.

Poprvé se tento závod uskuteční v prostorách čáslavského zimního stadionu, kde se bude bojovat na 6 tatami o tzv. "skládané medaile", které jsou novinkou letošního ročníku PL. Skládaná medaile se skládá ze šesti medailí, které lze získat na šesti různých závodech Polabské ligy.

Přijďte fandit v neděli do Čáslavi! Výsledky Kamenice: U13 ve svých váhových kategoriích - 1. Anička Zrucká, 1. Vendula Lonská, 3. Felipe Huber, 2. Lukáš Chudomel, 2. Matěj Adámek, 2. Jakub Váňa, 2. Johana Pilcová. U 15 - 1. Oliver Huber. -katka dlouhá-

PŘEBOR STŘEDOČESKÉHO KRAJE MLADŠÍHO ŽACTVA V KUTNÉ HOŘE. V neděli 5. května 2019 se na atletickém stadionu Olympia v Kutné Hoře uskutečnil Přebor Středočeského kraje mladšího žactva (chlapci a dívky ročníků narození 2006 a 2007).

V konkurenci 385 závodníků z 21 atletických oddílů se nejvíce dařilo štafetě chlapců (4 x 60 m), která zvítězila, Stanislavu Křídovi (výška) a Julii Kotrbové (1 500 m), kteří obsadili 2. místo, a Jakubu Váchovi (kriket) a štafetě dívek (4 x 60 m), kteří vybojovali 3. místo. Velmi cenné je i 4. místo Dominiky Novákové na 150 m v konkurenci 101 závodnic. -tomáš kaprálek-

Autor článku: Redakce OK
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

  
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM