Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pondělí, 16. září 2019
logo

Aktuální sportovní výsledky týmů z našeho regionu

Aktuální sportovní výsledky týmů z našeho regionu
Foto: FBC KH
 
Publikováno: 10.5.2019, Aktualizováno: 9.5.2019 v 14:00
Rubrika: Sport

DRUHÝ POLOČAS – TO BYL ZMAR! Čáslav – Vysoké Mýto 0:3 (0:0). V poločase ještě nic nenasvědčovalo domácí prohře rozdílem třídy.  Čáslav však žádnou ze svých příležitostí nedotáhla ke gólu, hned v úvodu druhé půle inkasovala a hosté získali půdu pod nohama.

Přidalí druhý gól po standardce a  v závěru i třetí z penalty.Branky: 48. Novák, 79. Dvořák, 83. Hrubý pok. kop.  Diváků: 120.  Čáslav: Kubát – Skokan, Mráz, Kunášek, Hannich – Strnad, J. Petrů, Vocel (62. Čuchal), K. Petrů (90. Pavlík) – Ronovský (85. Plíhal), Jícha.

Trenér Radim Truksa. Příště: 11.5. od 17.00: MFK Trutnov – FK Čáslav. KUTNOHOŘANÉ NEDALI GÓL ANI Z PENALTY. Spartak Příbram – Kutná Hora 2:1 (1:0). Na hřišti soupeře ze dna tabulky předvedli hosté festival neproměněných šancí, včetně penalty.

Domácí srdnatě bojovali o záchranu v soutěži Diváků: 115. Branky: 42. Hurtík, 88. Kučera – 89. Franc.  Kutná Hora: Malý – Matoušek, Franc, Filipec, Saulich (75. Cimr) – Semrád – Marek, Piskač, Wolf – Kulhánek – Kacafírek. Trenér Radek Kulhánek.

Příště: 11.5. od 10.15: Sparta Kutná Hora - AFK Tuchlovice.  VENKU NEDALI ANI GÓL. Dolnobousovský SK – Čáslav B 1:0 (1:0). V úvodu sice hosté drželi míč, ale své šance neproměnili a po inkasované brance ze střední vzdálenosti se jejich hra rozpadla a dlouho jim trvalo dostat se zpět do zápasu.

Zahodili však i další příležitosti a tak se do Čáslavi vrátli s prázdnou. Branka: 17. Sedláček.  Diváků: 110.  Čáslav B: Karban – Plíhal (83. J. Svoboda), M. Svoboda, Pavlík, Lebduška – Plachý (61. Hurda), Uher, Trekoval (45. + 1 Gron), Zoufalý – Vrána – Chadraba. Trenér Jakub Svoboda. 

Příště: 12.5. od 17.00: FK Čáslav B – Uninon Čelákovice. FLORBALOVÁ PŘÍPRAVKA NA JEDNIČKU!Přípravka florbalového oddílu FBC Kutná Hora tuto sobotu odehrála poslední turnaj letošní sezóny.

Naděje kutnohorského florbalu turnaj vyhrály a zaslouženě se vrátily do prvního výkonnostního koše, kam bezesporu patří.FBC Kutná Hora – FBC Draci Říčany 6:3. V prvním zápase se Kutná Hora postavila proti FBC Draci Říčany.

Duely s tímto soupeřem jsou vždy velmi vyrovnané a bojovně laděné. A ani tentokrát tomu nebylo jinak, Orlíčci ale nakonec vstřelili o tři branky více než soupeř. FBC Kutná Hora – DDM Horní Počernice Orka 7:7.

Ve druhém zápase se Kutnohorští střetli s domácím týmem. Kutná Hora byla i v tomto zápase lepším týmem. Nicméně dělala chyby, které vedli k lacině obdrženým brankám. Po této remíze měla Kutná Hora čtyři body, což stačilo na první příčku.

A tak se přípravka loučila se sezónou finálovým zápasem.Finále: FBC Kutná Hora – Wizards DDM Orange 17:1. Kutná Hora do finálového utkání vlétla ve velkém stylu a finálové utkání se velmi brzy proměnilo v demolici. Kutná Hora již po první půli vedla 9:0 a nakonec vyhrála drtivým výsledkem.

Nutno říct, že v tomto utkání se kutnohorským hráčům dařilo snad úplně vše a jediná černá kaňka na výsledku je, že se skvěle chytající Daniel Kudláček nedočkal nuly.Sestava: Kudláček, Hrubý, Trendl, Marek, Lorenc, Křížek, Trpišovský, Svoboda, Tvrdík a Pelíšek.

Hodnocení trenéra Kutné Hory: Asi bych s posledním turnajem nemohl být spokojenější. Myslím, že stejně jako celou sezónu, jsme i tentokrát podali parádní výkon.

Remíza ve skupině nám paradoxně velice pomohla před zápasem o první místo a to co se dělo ve finále samotném asi nepotřebuje žádný komentář, výsledek mluví sám za sebe. Kluci opět ukázali, že jsou jako tým velice silní, zápasy si umí užít a já jsem na ně do jednoho velice hrdý. -David Holub-

POSLEDNÍ SOUTĚŽNÍ ZÁPASY V TÉTO SEZÓNĚ ODEHRÁLA OBĚ DRUŽSTVA MLADŠÍCH ŽÁKŮ FLORBALOVÉHO ODDÍLU FBC KUTNÁ HORA. MLADŠÍ ŽÁCI ČERNÍ. Kluci si o víkendu vybrali notnou dávku smůly.

Ani v jednom zápase nebyli horším týmem, dokázali přehrávat jak Sparťany,  tak hlavně soupeře z Čelákovic, kterému tak doslova na zlatém podnose darovali vítězství. Nutno ale říct, že do nepříznivého osudu utkání zasáhli nezkušení rozhodčí, kteří soupeři uznali zcela neuznatelnou branku.

Zápasy ve skupině: FBC Kutná Hora – ACEMA Sparta Praha Red 2:2 (2:2)

Branky: Douša, Tvrdík. (Asistence: Trník Marek, Trník Michal). FBC Kutná Hora – Orka Čelákovice 3:4 (2:3)

Branky: 2 Trpišovský, Martínek. (Asistence: Lokaj, Netolický). Zápas o páté místo: FBC Kutná Hora – Wizards DDM P-10 Orange 2:3 po SN (1:2).

Branky: Trpišovský, Martínek. (Asistence: Blahník, Novák). -Pavel Netolický-

MLADŠÍ ŽÁCI RUDÍ. Zápasy ve skupině: FBC Texas Longhorns DDM P6 – FBC Kutná Hora - Rudí 5:2 (3:1, 2:1). FBC Kutná Hora - Rudí – Prague Tigers Orange 4:9 (2:3, 2:6). Utkání o 5. místo: FBC Kutná Hora - Rudí – FAT PIPE FLORBAL CHODOV white 1:3 (1:1, 0:2). Poslední soutěžní turnaj nezastihl mladší žáky - Rudé v dobré formě. Situaci nepomohl ani fakt, že se do branky nepostavil žádný ze zkušených brankářů, nýbrž začínající Matěj Řípa.

Ten ve vypůjčené výstroji ovšem předvedl několik bravurních zákroků. Hráči v poli mu však moc nepomáhali. Nejlepším hráčem byl opět elév Jarda Paďouk, který dal šest ze sedmi branek Rudých, dobře zahráli také nejzkušenější Jarda Marek a v posledním zápase běhavý David Kobylarz.

Sestava: Řípa Matěj – Mundil Erik, Martínek Petr  (0+1), Janeček Vojtěch, Marek Jaroslav (1+0), Melecha Aleš (0+1), Šlais Jakub – Paďouk Jaroslav (6+0), Kouřilová Tereza, Formáčková Anežka, Portl Petr (0+1), Kobylarz David (0+1), Honek Jan. -Jan Dojčiak- 

ELÉVOVÉ ORLOVÉOrlové v neděli uzavřeli letošní sezonou na turnaji v Mladé Boleslavi, který pořádal místní Technology Florbal. Kluci se v průběhu soutěže dokázali probojovat do prvního výkonnostního koše, ve kterém už odehráli několik předešlých turnajů.

Na tom posledním, který byl pro většinu z nich rozlučkou v kategorii elévů, předvedli výborné výkony a dokázali, že právem patří mezi top týmy celé soutěže. Po dvou vítězných zápasech si z turnaje odvezli bronzové medaile.

V utkání o bronz Orlové nastoupili proti nejlepšímu družstvu pořádajícího klubu Technology Mladá Boleslav Black. Poslední zápas sezony, pro většinu kluků i poslední zápas za elévy a poslední možnost potěšit rodiče, fanoušky a trenéry vítězstvím proti soupeři z nejtěžších.

Podle toho kluci do utkání vstoupili a technicky výborné Boleslavi byli na hřišti více než vyrovnaným soupeřem. Všichni kluci zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon, pěkný výsledek a hlavně za způsob, jakým ho dosáhli.

V každém utkání se prosazovali všechny složené útoky, vzájemně se podporovali, doplňovali a snažili se pomáhat Kubovi Hyhlíkovi v bráně, který soupeře nepustil do žádného trháku. Mezi střelce se zapsali všichni kromě Viktora, který k tomu několikrát také neměl daleko.

Závěrem děkujeme rodičům za výbornou kulisu, kterou v Boleslavi vytvořili a za podporu v průběhu celé sezony. Klukům přejeme, aby se jim stejně dařilo i v příští sezoně mezi mladšími žáky. 

FBC Kutná Hora Orlové – Wizards DDM Praha 10 Gold 9:8, FBC Kutná Hora Orlové – Acema Sparta Praha RED 4:8, FBC Kutná Hora Orlové – Technology Florbal Mladá Boleslav Black 11:7.

Sestava a branky: Jakub Hyhlík (G) – Viktor Veselý, Jiří Švejnoha (3), Matěj Kůrka (5) – Marek Dobeš (1), Jarda Paďouk (4), Michal Dastych (2) – David Hájek (1), Štěpán Jelínek (4), Matouš Klouček (1), Karel Liberský (3). -Pavel Janeček-

ELÉVOVÉ ORLÍCI. Odměnou za dobré výkony v dosavadním průběhu turnaje nám byl zápas o 1. místo. Výsledky utkání v druhé skupině nám přisoudily další tým Wizardů, tentokrát „grey“. Kluci si byli vědomi výborného brankáře soupeře a nutnosti od začátku proměňovat střelecké příležitosti.

Orlíci opět ukázali, že jsou mimořádně bojovným týmem, který se sice pomaleji rozjíždí, ale na konci turnaje je jen těžko k zastavení. Poločasové skóre 5:0 v náš prospěch mluví za vše.

Rozhodnutý zápas, který se poté dohrával v poněkud bezstarostnějším tempu, nakonec skončil vítězstvím Orlíků 9:5. Musím říci, že to byl opravdu moc příjemný turnaj s dobrou organizací, milou třešinkou na dortu v podobě konečného vítězství, ale především s výbornými výkony našich hráčů ve všech řadách. Děkujeme, Orlíci.

Nutno ještě podotknout, že jsme byli v Praze skoro jako doma a to díky neúnavnému povzbuzování rodičů, kteří nás na závěrečný turnaj přijeli v hojném počtu povzbudit. Velké díky za vaši podporu po celou sezónu patří i vám! FBC Kutná Hora – Wizards DDM Praha 10 silver 7:2.

FBC Kutná Hora – FBC Slavia Praha bílí 10:4. FBC Kutná Hora – Wizards DDM Praha 10 grey 9:5. Sestava: Jarda Načeradský, Tomáš Němeček, Kuba Skýva a Štěpán Lapáček, Ráďa Votava, Petr a Pája Malinovi, Tonda Janeček, Páťa Vodička, Ondra Hynek, Marek Lorenc, Kuba Toman, Honza Dušek. -Radek Toman-

ČÁSLAVSKÝ JUDISTICKÝ ODDÍL ZAZNAMENAL V POSLEDNÍCH TÝDNECH NEMÁLO ÚSPĚCHŮ. 16 svěřenců tohoto se oddílu vydalo do Kamenice (Praha-východ), kde zdejší oddíl pořádal 8. ročník Memoriálu Václava Břízy.

V sobotu startovaly kategorie U9 a U11, v neděli pak U13, 15 a 18. Kategorie mladších žáků (U13) na tomto Memoriálu sbírala body na Pohár ČR.  Minulý víkend se nominovaní závodníci z Čáslavi vyrazili do maďarské Budapešti.

Zde svůj první velký start na mezinárodních závodech zažil čáslavský Vítek Praus a Anička Zrucká. Anička slavila obrovský úspěch, neboť vybojovala stříbrnou příčku. Příslibem do dalších soutěží byly i výsledky Honzy Tobišky a dalších judistů Středočeské reprezentace. 

Že čáslavští trenéři odvádějí dobrou práci je patrné i z výsledků Sportovce roku 2018 v Čáslavi. Čáslavský oddíl hostí v neděli 12. května 3. kolo 32. ročníku Polabské ligy žactva.

Poprvé se tento závod uskuteční v prostorách čáslavského zimního stadionu, kde se bude bojovat na 6 tatami o tzv. "skládané medaile", které jsou novinkou letošního ročníku PL. Skládaná medaile se skládá ze šesti medailí, které lze získat na šesti různých závodech Polabské ligy.

Přijďte fandit v neděli do Čáslavi! Výsledky Kamenice: U13 ve svých váhových kategoriích - 1. Anička Zrucká, 1. Vendula Lonská, 3. Felipe Huber, 2. Lukáš Chudomel, 2. Matěj Adámek, 2. Jakub Váňa, 2. Johana Pilcová. U 15 - 1. Oliver Huber. -katka dlouhá-

PŘEBOR STŘEDOČESKÉHO KRAJE MLADŠÍHO ŽACTVA V KUTNÉ HOŘE. V neděli 5. května 2019 se na atletickém stadionu Olympia v Kutné Hoře uskutečnil Přebor Středočeského kraje mladšího žactva (chlapci a dívky ročníků narození 2006 a 2007).

V konkurenci 385 závodníků z 21 atletických oddílů se nejvíce dařilo štafetě chlapců (4 x 60 m), která zvítězila, Stanislavu Křídovi (výška) a Julii Kotrbové (1 500 m), kteří obsadili 2. místo, a Jakubu Váchovi (kriket) a štafetě dívek (4 x 60 m), kteří vybojovali 3. místo. Velmi cenné je i 4. místo Dominiky Novákové na 150 m v konkurenci 101 závodnic. -tomáš kaprálek-

Autor článku: Redakce OK
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Kutnohorské reality - nová realitní kancelář v Kutné HořeOperní týden - jedinečná představení a výborné výkony umělcůBurácející stroje vyjedou do vrchu Rataják již podevátéVýkopy na Palackého náměstí patří ke krokům, vedoucím k oživení tohoto prostoru Kutné Hory
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM