Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je úterý, 4. srpna 2020
logo

Aktuální sportovní události uplynulého období v našem regionu

Aktuální sportovní události uplynulého období v našem regionu
Foto: tz
 
Publikováno: 31.5.2019 v 8:00
Rubrika: Sport

DALŠÍ VRCHOLNÁ AKCE V KUTNOHORSKÉ SPORTOVNÍ HALE! 14. ročník Mezinárodního mistrovství ČR v naturální kulturistice a fitness mužů, žen a dětí se uskutečnílv sobotu 25. 5. 2019 ve  sportovní hale Klimeška v Kutné Hoře..

Promotérem soutěže byl Tomáš Procházka. iCompete Mezinárodní MČR 2019 se stalo pro sportovce z ČR zároveň nominační soutěží na globální akci iCompete Natural Universe 2019v Rimini v Itálii!

Startovalo 150 dospělých (od junorů po kategorii nad 50 let, někteří muži dokonce již překročili šedesátku) a 80 dětí ve věku od 5 do 15 let. Bližší informace o akci na stránkách www.natural-sport.cz.  ČÁSLAV SI UDĚLALA OSTUDU.

Přepeře - Čáslav 5:1 (2:0). Než se hosté v Přepeřích rozkoukali, inkasovali a v neorganizovaném zmatku pokračovali až do stavu 5:0, s nímž už se nedalo nic dělat, ani když v 80. min. Jícha vstřelil alespoň čestný gól.

Branky: 7., 56. Synek, 43., 71. Pavlata, 53. Jarosz - 80. Jícha. Diváků: 120. Čáslav: Kubát - Skokan, Mráz, Richard (68. R. Plíhal), Kunášek - Kořínek (46. Ronovský), Vančura, R. Vocel, J. Petrů, Hannich - Jícha. Trenér Radim Truksa. Příště: 29.5. od 18.00 Dvůr Králové n/L – Čáslav,  2.6. od 17.00 Čáslav – Benátky n/J.

KUTNOHORŠTÍ PROHRÁLI GÓLEM Z PŘEDPOSLEDNÍ MINUTY. Kutná Hora – Nespeky 2:3 (0:1). V první půli se šance objevily jen ojediněle, trefili se hosté. Domácí zlepšili hru, ale opět inkasovali, jejich výkon si však přinejmenším remízu zasluhoval (nastřelili břevno, vyrovnali), nicméně v 89. min. nepohlídali stopera Nespek (souseda v tabulce KP) a po jeho hlavičce bylo rozhodnuto.

Branky: 67. Kulhánek, 82. Hradílek – 35. Klauz, 60. Pešta, 89. Večeřa. Diváků: 120. Kutná Hora: Malý – Matoušek (74. Cimr), Franc, Bílek, Filipec (46. Saulich) – Semrád – Marek, Wolf (87. Nekvinda), Hradílek – Kulhánek – Kacafírek. Trenér Radek Kulhánek.  Příště:31.5. Od 18.00 Vykáň – Kutná Hora. 

V DRUHÉM POLOČASU ODPADLI. Čáslav B – Český Brod B 3:4 (2:2). Domácí dvakrát vedli, hosté vždy brzy vyrovnali, do přestávky padly 4 góly, ale mohlo jich být i víc. Po zranění Richarda se nenašla adekvátní náhrada a hostující béčko toho využilo, Čáslaváci už jen korigovali v samotném závěru. Branky: 1. Vrána, 25. Ronovský, 90. Chadraba – 16. Sedláček pok. kop, 28. a 72. Šťastný, 86. Nekolný.  Čáslav B: Kubát – Jelínek, Pavlík, Richard (49. L. Jirků), Lebduška – Zoufalý, Trekoval, Čuchal, Vrána (78. M. Svoboda) – Ronovský, Plíhal (72. Chadraba). Trenér Jakub Svoboda. Příště: 1.6. od 17.00 Divišov – Čáslav B.

ZVEME NA 25.ROČNÍK TURNAJE V MALÉ KOPANÉ O ŽIŽKOVSKÝ POHÁR - zároveň se jedná o 8.ročník „memoriálu Lukáše ZEMANA“. POŘADATEL: TJ SPARTA Kutná Hora – oddíl házené.

MÍSTO: hřiště házené v Tyršově ul. na Žižkově  –  umělý povrch CONIPUR 1S.   DATUM:sobota 8.června 2019 ZAČÁTEK:První utkání začíná v 9.00. SYSTÉM TURNAJE: bude určen podle počtu přihlášených družstev.

STARTOVNÉ: vklad do turnaje 600,- Kč CENY: vítěz turnaje obdrží putovní pohár, všechna zúčastněná družstva obdrží věcné ceny a diplomy. Vyhlášeni a odměněni věcnou cenou a diplomem budou také nejlepší brankář turnaje, nejlepší střelec a nejlepší hráč turnaje.

Věcnou cenu obdrží navíc vítězný tým ve vložené soutěži – střelbě na zavěšenou láhev OBČERSTVENÍ: po celou dobu turnaje bude výběr jídla a pití zajištěn v privátní klubovně oddílu házené přímo u hřiště.

PŘIHLÁŠKY: odevzdejte nebo zašlete / viz. níže / nejpozději do 1. června 2019. Rozpis s hracím systémem a začátky utkání budou jednotlivým účastníkům rozeslány či předány v týdnu před začátkem turnaje.

Těšíme se na Vaši účast v turnaji  TJ SPARTA Kutná Hora - oddíl házené, Petr Vobořil, 723 266 082, hazena@sajp.cz.

PRO ZÁVODNICE FIT STUDIA JB KUTNÁ HORA V TÉTO DOBĚ VRCHOLÍ SEZÓNA, závodnice se zúčastnily čtyř postupových soutěží (z toho tří republikových), které vrcholí ve finálových závodech:

1) Asociace ICN Czech republik pořádala na Klimešce v Kutné Hoře mezinárodní MČR 2019 IComplete Natural - soutěž v naturální kulturistice dospělých a ve fintess dětí. V kategorii Fitness Freestyle (gymnasticko-taneční sestavy) vyhrály závodnice Fit studia JB 10 medailí a další krásná umístění:

Sóla : Kat.10 let: 1.místo - Emília Šindelářová, 2. místo - Natálie Hrabalová, 3. místo - Alžběta Křídová, 4. místo - Tereza Melšová, 5. místo - Ema Urbanová, 7. a další místo: Amálie Jansová. Veronika Matoušková a Hana Smolíková Kat.11 let: 2.místo – Lucie Málková Kat. 12-13 let: 1.místo – Zuzana Zdychyncová, 2. místo – Adéla Bartůňková, 3. místo – Štěpánka Mundilová. Dvojice: 1.místo – Adéla a Aneta Vojáčkovi, 2. místo – Adéla a Martina Bartůňkovi, 3. místo – Kristýna Matušinová a Eliška Pěgřímková. Z pohárových soutěží ICN jsme vyhrávali medailová umístění celou sezónu.

2) 18 .5. bylo v Praze finále postupové soutěže Mistry s Mistry (II.VT ČGF) ve sportovním aerobiku: Fit studio JB reprezentovaly na této soutěži letos 3 závodnice (děláme již více gymnastiku a akrobacii).

Všechny tři závodnice se ve veliké konkurenci kvalifikovaly z 5 závodů (Liberec, Praha, Plzeň, Kutná Hora- Klimeška, Ostrava) do TOP 15. Umístění ve finále: Sólo 9-11.let : 9.místo: Natálie Hrabalová, Sólo 12-14.let : 11.místo: Adéla Veselá, 12.místo: Zuzana Zdychyncová. Zároveň Fit studio bylo vyhlášené jako 11. nej klub sezóny.

3) Fit studio JB pořádá každý rok v sokolovně Malíně kolekci 7 závodů v tanečním aerobiku, kterých se zúčastňují závodnice z celé republiky, výsledky z celé sezóny se sčítají na pohárová umístění.

Finálové umístění kutnohorských závodnic: kat.9-10 let : 5.místo – Alžběta Křídová, kat. 11-12 let: 14.místo - Barbora Tichá, 15.místo – Ema Urbanová , kat. 13-14 let: 2.místo – Adéla Veselá, kat. nad 30 let: 8.místo – Kateřina Chocholová. Fit studio JB se v této soutěži umístilo také na 11.místě.

V SOBOTU 1.6. BUDE V KUTNÉ HOŘE NA KLIMEŠCE FINÁLE REPUBLIKOVÉHO ZÁVODU BOHEMIA AEROBIC TOUR. Do finále se kvalifikovaly týmy z pěti postupových závodů (Nymburk, Jičín, Kutná Hora, Hradec Králové, Náchod). Fit studio JB letos po pěti letech opět finálový závod pořádá a do finále mu postoupil fitness tým Nonstop (Martina Bartůňková, Pavlína Knopfová, Adéla Krkošová, Barbora Tichá a Adéla a Aneta Vojáčkovi).

Ve své kategorii v celkovém pořadí soutěže je zatím na prvním místě. V červnu bude závěrečná akademie v Tylově divadle a také budou opět probíhat nábory dětí do závodních i nezávodních týmů.

V nabídce je gymnastika a akrobacie, taneční aerobik, dětská jóga , od září opět bude i cvičení na trampolínkách, Spartan kids, cvičení rodičů s dětmi,... Info najdete na www.fitstudiojb.cz

Autor článku: Jitka Brachovcová
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

  
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM