Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je neděle, 26. května 2019
logo

Akce Ukliďme Česko se kvapem blíží

Akce Ukliďme Česko se kvapem blíží
Foto: Denemark
 
Publikováno: 15.3.2019 v 9:00
Rubrika: Zpravodajství

V minulých letech se nejen členové spolku Denemark zapojili do už tradiční akce UKLIĎME ČESKO.  Na letošní rok bylo vybráno 6.dubna 2019. Protože se takových akcí účastníme pravidelně, nevynecháme ani letos. 

Jen bohužel ne všichni dobrovolníci mají čas 6.dubna, tak některé lokality budou uklízeny v jiné termíny. Ve spolupráci s Městem Kutná Hora, jmenovitě s paní K. Hladíkovou, jsme rozdělili okolí Kutné Hory na několik lokalit:

POZOR! NEUKLÍZÍ SE POUZE 6.4.2019 VIZ NÍŽE! Menhiry a pak Sukov  – 6. dubna – sraz 8:30 hodin u menhirů – Martin Starý, údolí Vrchlice – 6. dubna– sraz na 9 hodinu – Vrbův mlýn – Pavel Novák (bude ještě aktualizováno), údolí Bylanky – 6. dubna – sraz v 10 hodin u rybníčku „Pavlíčku“ (dolní Žižkov) – neobsazeno, les Na Rovinách  – 6.dubna – sraz na 9 hodinu – u rybníčku pod tratí – Mirka Nováková (bude ještě aktualizováno), Karlov – 6.dubna – sraz na 9 hodinu – konec ulice Na Brunclíku (začátek olšové aleje) – Michal Kotyza, vrch Kaňk – 6.dubna – 9hodin – sraz u příbojové facie -Dc. Z. Lipsky, Vrchlice – pátek 5.dubna– od mostu u ČOV k hlavnímu nádraží projde během dubnového týdne Oblastní charita s Petrem Seidlem, Les pod kasárnami – 30. března – 9 hodin – parkoviště před kasárnami – Dana Kudlíková.

Zatím je neobsazený Kuklík,  silnice na Libenice z Kaňku, Malín, les na Kaňku kolem Kalvárie a propadliny,  Zapojit se ale mohou i obyvatelé domů uvnitř města. Všechny snesené a vysbírané odpadky pak prosím dejte na hromady k chodníkům nebo někam k cestě, aby je po nahlášení mohla svézt auta Technických služeb. 

Veškeré informace nebo i materiál (rukavice, pytle) dostanete po dohodě od paní K. Hladíkové (hladikova@mu.kutnahora.cz) nebo od někoho ze spolku Denemark denemark@googlegroups.com. Při akci foťte, fotografie posílejte buď nám nebo na úřad. Do akce můžete zapojit i děti. Uvidí tak názorně, že odpadky v přírodě nemizí, ale musí je vždy někdo uklidit. 

Autor článku: jan morávek
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM