Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 23. května 2019
logo

Aféra s letáky stále zaměstnává kutnohorskou koalici, opozici i „prosté“ občany

Aféra s letáky stále zaměstnává kutnohorskou koalici, opozici i „prosté“ občany
Foto: Archiv OK
 
Publikováno: 7.12.2018 v 8:00
Rubrika: Zpravodajství

O nechutných průvodních jevech, jež v Kutné Hoře provázely objevení falešných předvolebních letáků Města PRO lidi, jež vyvrcholilo dokonce u Krajského soudu (ten však neshledal provinění autorů natolik závažné, aby komunální volby 2018 nechal opakovat), jsme toho už napsali i vyslechli hodně. Idylka zatím nenastala, jedni cítí (zřejmě právem) křivdu, druzí by se chtěli aféry zbavit a uvolnit si ruce k smysluplné práci.

K distribuci letáků se přiznal Petr Steklý a rezignoval na členství v koaličním seskupení STAN – Šance pro město (část z jeho facebookového vyjádření k věci viz dále), zaznělo i další jméno (Karla Koubského, ale to zatím nebylo koalicí nijak řešeno, takže se zdržíme komentáře, neboť ctíme presumpci neviny). Petr Steklý byl ředitelem organizace Prostor plus a podle jeho slov na facebooku se funkce vzdal.

Mimo jiného uvedl: „Nejsem člověk, jenž patří do politiky. Dopustil jsem se chyby, kterou bych v normálním světě neudělal. Snížil jsem se na úroveň těch, které jsem chtěl v politickém boji porazit.

Při tom všem jsem zkomplikoval život ženě, ve které jsem viděl ideální starostku, vlastní ženě, kolegům v práci a postupným rozmachem kauzy i vedení města...“. Vyjádřil přesvědčení, že jeho krok  bude „dostatečná daň za nerozvážnost, která zároveň povede k zastavení štvavých útoků na lidi, kteří s letákem nemají nic společného." 

Nemůžeme než dodat: Voliči, občané krásného města Kutné Hory, zjevně čekají na nějaké „velké usmiřovací gesto“, které alespoň zmírní (když už ne zcela smaže) rozpory a vytvoří podmínky práce pro blaho města a jeho lidí – jak ostatně každý zastupitel po svém zvolení slavnostně slíbil. Dočkají se ho? Těžko soudit, těžko odhadnout...

Autor článku: Vítězslav Hospes
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM