Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 25. dubna 2019
logo

Advent v kutnohorském kostele sv. Jana Nepomuckého odstartoval Orchestr Jaroslava Ježka

Advent v kutnohorském kostele sv. Jana Nepomuckého odstartoval Orchestr Jaroslava Ježka
Foto: Archiv OK
 
Publikováno: 3.12.2018 v 10:00
Rubrika: Zpravodajství

Vánoční svátky už tradičně v Kutné Hoře mimo jiné předznamenává zahájení výstavy (mnoha betlémů různého typu, ukázek zvyklostí, zdobení vánoční tabule, řady věcí, jež si s Vánoci spojujeme, například dobových fotografií), kterou připravuje agentura Veselý lidový rok spolu s Městem KH v barokním kostele sv. Jana Nepomuckého.

Pomyslným startem byl ve čtvrtek 29. listopadu pohodový koncert Orchestru Jaroslava Ježka: Nádherné, „věčně zelené“ swingové melodie se nesly zaplněným kostelem, zpěvačky i muzikanti prokazovali, že se dovedou vcítit do dob Osvobozeného divadla a mají porozumění pro svátky, na které se těší malí i velcí v podstatě po celý rok.

Potlesk nebral konce a jistě patřil plným právem kapele – nicméně v přeneseném slova smyslu i celému tomu času, v němž osciluje touha po porozumění i dorozumění lidí u nás doma i v celém světě.

Nasát tu pravou atmosféru lze na výstavě v kostele sv. Jana Nepomuckého vždy od pátku do neděle od 10.30 do 16.30,  od 21. 12. až do 1. ledna příštího roku denně (s výjimkou Štědrého dne).

Autor článku: Vítězslav Hospes
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM