Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je čtvrtek, 18. října 2018
logo

37. ročník pochodu „Za malínským křenem“ aneb „Náš cíl – spokojený návštěvník města“

37. ročník pochodu „Za malínským křenem“ aneb „Náš cíl – spokojený návštěvník města“
Foto: Jana Limberská
 
Publikováno: 10.10.2018 v 8:00
Rubrika: Zpravodajství

I v tomto roce první víkend v říjnu uspořádali členové TJ Turista za podpory Města Kutná Hora a České unie sportu tradiční 37. ročník pochodu „Za Malínským křenem“.

Téměř pětistovka účastníků z celé republiky byla spokojena, a kromě několika drobných připomínek k délce tras se nevyskytly žádné stížnosti. Spojenost nebyla jen díky krásnému počasí ale i proto že: Anička napekla zákusky, pan řezník Žoha vyrobil skoro metrák klobás, pěstitel křenu pan Dupal nakopal čtvrt metráku malínského křenu, Jana uvařila dršťkovou, namalovala diplom i razítko, nechala vytisknout turistické vizitky i trika s logem pochodu.

Kozlík, Ludva, Pavel a Michal opékali klobásy a strouhali křen, Jarda vymyslel trasy a zajišťoval společně s Alexem zásobování, Honza s Janou se postarali o bufet, Lenka s Dášou si vzaly na starost občerstvení na kontrole.

Mirek s Mílou zajišťovali na kontrole program pro dětské účastníky a Martina s Hankou spolu s Janou celou dobu s úsměvem vítaly účastníky na prezentaci.

Tahle parta se sešla opět po roce a možná udělala něco málo pro návštěvnost města na pozadí volebního boje, aniž by znala heslo uvedené v titulku. Za účastníky děkuji všem.

Autor článku: Jaroslav Liberský
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Různé (3 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
   
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM