Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je úterý, 18. června 2019
logo

37. ročník pochodu „Za malínským křenem“ aneb „Náš cíl – spokojený návštěvník města“

37. ročník pochodu „Za malínským křenem“ aneb „Náš cíl – spokojený návštěvník města“
Foto: Jana Limberská
 
Publikováno: 10.10.2018 v 8:00
Rubrika: Zpravodajství

I v tomto roce první víkend v říjnu uspořádali členové TJ Turista za podpory Města Kutná Hora a České unie sportu tradiční 37. ročník pochodu „Za Malínským křenem“.

Téměř pětistovka účastníků z celé republiky byla spokojena, a kromě několika drobných připomínek k délce tras se nevyskytly žádné stížnosti. Spojenost nebyla jen díky krásnému počasí ale i proto že: Anička napekla zákusky, pan řezník Žoha vyrobil skoro metrák klobás, pěstitel křenu pan Dupal nakopal čtvrt metráku malínského křenu, Jana uvařila dršťkovou, namalovala diplom i razítko, nechala vytisknout turistické vizitky i trika s logem pochodu.

Kozlík, Ludva, Pavel a Michal opékali klobásy a strouhali křen, Jarda vymyslel trasy a zajišťoval společně s Alexem zásobování, Honza s Janou se postarali o bufet, Lenka s Dášou si vzaly na starost občerstvení na kontrole.

Mirek s Mílou zajišťovali na kontrole program pro dětské účastníky a Martina s Hankou spolu s Janou celou dobu s úsměvem vítaly účastníky na prezentaci.

Tahle parta se sešla opět po roce a možná udělala něco málo pro návštěvnost města na pozadí volebního boje, aniž by znala heslo uvedené v titulku. Za účastníky děkuji všem.

Autor článku: Jaroslav Liberský
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM