Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je neděle, 17. listopadu 2019
logo

15. ročník Běhu naděje v Kácově na pomoc boji s rakovinou

15. ročník Běhu naděje v Kácově na pomoc boji s rakovinou
Foto: Petr Křen
 
Publikováno: 17.6.2019 v 9:00
Rubrika: Zpravodajství

Základní škola a Mateřská škola Kácov uspořádala  již 15. ročník Běhu naděje v Kácově. Tato akce tradičně symbolizuje boj se zákeřnou rakovinou.

Celkem se zaregistrovalo 230 účastníků. Na příspěvcích bylo vybráno 3.872 Kč do 5 zapečetěných pokladniček rozmístěných v Kácově a částku jsme odeslali na výzkum této nemoci firmě Skutky naděje o.s.

V 8:00 hodin zahájil akci ředitel školy Mgr. František Procházka a starostka Kácova Mgr. Soňa Křenová. Děvčata ze 3. třídy pod vedením učitelky Martinákové předvedla sportovně taneční vystoupení.

Poté se všichni žáci se svými pedagogy odebrali na stanoviště deseti netradičních disciplín a postupně za třídu plnili dané úkoly (šipky, florbal - střelba na bránu, golf, hod medicinbalem, střelba ze vzduchovky, chůdy, skok z místa, člunkový běh, přesah přes židli, létající koberec atd.).

V 10:00 odstartovali  první účastníci – děti z mateřské školy. Trať byla dlouhá cca 2,5 km a vedla Novou Čtvrtí k Zahradnictví Šárky Michálkové a kolem hřbitova zpět ke 2. stupni ZŠ. V cíli každý účastník obdržel diplom, jablko a ovocného nebo smetanového nanuka.

Celé akce se opět nadšeně účastnili i žáci 2. třídy ZŠ Hostýnská, Praha 10, kteří přijeli již tradičně s naší bývalou paní učitelkou Mgr. Janou Sejkovou.

Chtěli bychom poděkovat všem zúčastněným zaměstnancům školy 15. ročník Běhu naděje a firmám Bidvest Czech Republic s.r.o. a MIPA Miroslava Pally za občerstvení pro účastníky. Těšíme se na další ročník Běhu naděje.

Autor článku: web školy
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Svatováclavské slavnosti v Kutné Hoře: Událost vpravdě lidová a pro lidi
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
     
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM