Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je neděle, 21. července 2019
logo

15. ročník Běhu naděje v Kácově na pomoc boji s rakovinou

15. ročník Běhu naděje v Kácově na pomoc boji s rakovinou
Foto: Petr Křen
 
Publikováno: 17.6.2019 v 9:00
Rubrika: Zpravodajství

Základní škola a Mateřská škola Kácov uspořádala  již 15. ročník Běhu naděje v Kácově. Tato akce tradičně symbolizuje boj se zákeřnou rakovinou.

Celkem se zaregistrovalo 230 účastníků. Na příspěvcích bylo vybráno 3.872 Kč do 5 zapečetěných pokladniček rozmístěných v Kácově a částku jsme odeslali na výzkum této nemoci firmě Skutky naděje o.s.

V 8:00 hodin zahájil akci ředitel školy Mgr. František Procházka a starostka Kácova Mgr. Soňa Křenová. Děvčata ze 3. třídy pod vedením učitelky Martinákové předvedla sportovně taneční vystoupení.

Poté se všichni žáci se svými pedagogy odebrali na stanoviště deseti netradičních disciplín a postupně za třídu plnili dané úkoly (šipky, florbal - střelba na bránu, golf, hod medicinbalem, střelba ze vzduchovky, chůdy, skok z místa, člunkový běh, přesah přes židli, létající koberec atd.).

V 10:00 odstartovali  první účastníci – děti z mateřské školy. Trať byla dlouhá cca 2,5 km a vedla Novou Čtvrtí k Zahradnictví Šárky Michálkové a kolem hřbitova zpět ke 2. stupni ZŠ. V cíli každý účastník obdržel diplom, jablko a ovocného nebo smetanového nanuka.

Celé akce se opět nadšeně účastnili i žáci 2. třídy ZŠ Hostýnská, Praha 10, kteří přijeli již tradičně s naší bývalou paní učitelkou Mgr. Janou Sejkovou.

Chtěli bychom poděkovat všem zúčastněným zaměstnancům školy 15. ročník Běhu naděje a firmám Bidvest Czech Republic s.r.o. a MIPA Miroslava Pally za občerstvení pro účastníky. Těšíme se na další ročník Běhu naděje.

Autor článku: web školy
Poslední komentáře
Počet příspěvků: 0 | Buďte první!

Zatím žádný komentář.

Nepřehlédněte...
Řádková inzerce
Prodej (1 inzerátů)
Byty (1 inzerátů)
Nemovitosti (1 inzerátů)
Zaměstnání (1 inzerátů)
Různé (1 inzerátů)
Pronájmy (1 inzerátů)
Koupě (1 inzerátů)
    
Soubory cookie používáme k tomu, abychom vám usnadnili a zpříjemnili používání našich webových stránek.
Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s umístěním souborů cookie ve vašem zařízení. Další informace
ROZUMÍM