Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je pátek, 29. března 2024
logo

V šestnáctém kole krajské soutěže hokejoví Sršni přivezli cenné body z Milevska, porazili Božetice

V šestnáctém kole krajské soutěže  hokejoví Sršni přivezli cenné body z Milevska, porazili Božetice

Publikováno: 29.1.2015 v 16:00, Aktualizováno: 26.1.2015 v 6:00
Rubrika: Sport

TJ Božetice - SK Sršni Kutná Hora 1:5 (0:1, 1:3, 0:1). V 16. kole KS bylo cílem Sršňů nepřetrhnout vítěznou šňůru v boji s 8. týmem. Utkání začalo opatrně. Domácí se prezentovali důrazem a nasazením. Na ledě se začalo jiskřit a přicházela vyloučení.

První branka přišla až za stavu 5 na 4 v 9. minutě: obránce Čejka vymyslel ideální přihrávku Siváčkovi. Do druhé třetiny Stanislav Bednář vyzval hráče k čisté hře - rozhodčí Svoboda nasadil přísný, ale spravedlivý metr. Sršni už získávali převahu, ve třetí části si výsledek pohlídali.

Další utkání opět venku 1. února. V Příbrami začne série odvet s týmy, které dokázaly Sršňům sebrat body. Branky Sršňů: Siváček (Čejka), Krejza (Sádlo), Sádlo (Švejda), Charvát (Meloun, Jelínek), Siváček (Rudolfský, Čejka).

Sestava: Hermann (Březina) – Vaněk, Čejka, Krejza, Švejda, Richter, Tvrdík II., Rudolfský, Siváček, Pipek, Tvrdík I., Jelínek, Sádlo, Charvát, Janota, Meloun.

Autor článku: Hynek Macháček