Redakce Inzerce Spřátelené weby Řádková inzerce Archív Dnes je středa, 24. dubna 2024
logo

V devátém ročníku Hraběšínského triatlonu startovalo zhruba třicet borců, zvítězil Jan Rada!

Publikováno: 18.6.2015 v 16:00, Aktualizováno: 15.6.2015 v 6:00
Rubrika: Sport

Více jak třicet triatlonistů se v sobotu 13. 6. vrhlo do vln zbýšovského rybníka a odstartovalo tak devátý ročník "Hraběšínského triatlonu". Mezi jednotlivci zvítězil Jan Rada, který celkový čas stlačil pod jednu hodinu a postaral se tak o nový traťový rekord.

"Skvěle zorganizovaný závod, ovšem v tom horku velmi náročný," uvedl v cíli Jan Rada, který porazil i loňského vítěze Jana Vyskočila (Agro Kolín). "Je to pravidelný účastník Czechmanna, vystřídal jsem ho ve vedení až v závěrečném běhu," dodal k závodu šťastný vítěz. Jako třetí do cíle dorazil trojnásobný vítěz Hraběšínského triatlonu Martin Kunášek z Kutné Hory.

Nejrychlejší ženou ve startovním poli byla Lucie Horáková (viz foto), která v celkovém pořadí skončila na třináctém místě. Mezi týmy zvítězili Hokomovi ve složení Alice Horáková, Jakub Horák a Tomáš Horák. Jednotlivci 1. Jan Rada (Eleven Mercedes Mitas team) - 00:59:33, 2. Jan Vyskočil (Agro Kolín) - 01:00:32, 3. Martin Kunášek (Kutná Hora) - 0:1:06:02, atd.

Týmy: 1. Hokomovi (Alice Horáková, Jakub Horák, Tomáš Horák) - 01:09:22, 2. D2 (Josef Václavík, Petr Wulkan, Vojtěch Václavík) - 01:13:20, 3. Tribal (Milan Balcar, Lukáš Balcar, Ondřej Balcar) - 01:21:27, atd.

Autor článku: Redakce OK